امروز شنبه ۵ فروردين ۱۳۹۶
دستان پرنوازش بهار ، طبیعت خفته را از خواب بیدار می سازد و زمین و درخت رازهای رنگارنگ و عطرآگین خویش را نثار نگاه ما می کنند . در سال جدید خورشیدی سبزی ، شادی ، کامیابی ، بهره وری ، اثربخشی فعالیتها و بهروزیتان را از درگاه ایزد منان آرزومندیم . . .
۱۳۹۶/۰۱/۰۳
۱۸
پیام تبریک ریاست دانشگاه علم و فناوری مازندران جناب آقای دکتر محمدزاده به مناسبت عید نوروز
۱۳۹۵/۱۲/۲۴
۳۰۵
ضمن تبریک فرا رسیدن نوروز باستانی و آرزوی شادکامی، به اطلاع کلیه اساتید گرامی و دانشجویان محترم می­ رساند شروع کلاس­­ها در سال 1396 از تاریخ 96/1/14 می­ باشد.....
۱۳۹۵/۱۲/۲۲
۲۹۲
تیم "بازی سازی رایانه ای" دانشگاه در مسابقات بازی های رایانه ای (GDC) که به میزبانی دانشگاه آزاد کاشان برگزار شد، به مقام قهرمانی دست یافت.
 
۱۳۹۵/۱۲/۲۸
۲۳
به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی می­ رساند؛ کانون نورالهدی در نظر دارد مسابقه­ ای تحت عنوان " فدک خوانی" را در فروردین ­ماه 96 برگزار نماید.
۱۳۹۵/۱۲/۱۵
۱۸۱
از کلیه دانشجویانی که علاقمند به غرس نهال به نام خود در دانشگاه می باشند دعوت می شود اسامی خود را از طریق سامانه crm به حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی – خانم احمدی تا ساعت 10 صبح روز سه شنبه مورخ 95/12/17ارسال نمایند.
۱۳۹۵/۱۲/۱۴
۱۷۶
معاونت فرهنگی و دانشجویی با همکاری انجمن های علمی و کانون های دانشگاه اولین دوره آموزش نرم افزار را برگزار می کند.
در صورت برگزاری دوره آموزشی و انصراف از شرکت در آن مبلغ پرداختی قابل برگشت نمی باشد.
جهت ثبت نام به سامانه workshops مراجعه نمائید.
۱۳۹۵/۱۲/۱۴
۱۴۸
معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه با همکاری معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم در نظر دارد فیلم ­های مستندی با موضوع"آسیب­ های اجتماعی" را، از روز یکشنبه مورخ 95/12/15لغایت 95/12/18، به مدت 4 روز برای دانشجویان به نمایش بگذارد.
۱۳۹۵/۱۲/۱۴
۱۳۴
لذا دانشجویان گرامی می­ توانند پس از مطالعه دقیق در خصوص بخش ­ها و رشته­ های جشنواره و همچنین منابع امتحانی، جهت ثبت نام به معاونت فرهنگی و دانشجویی مراجعه نمایند.
 
پادکست ها
۱۳۹۵/۰۱/۰۲
۰
سخنرانی رییس جمهور حسن روحانی در لحظه تحویل سال 95-2
۱۳۹۵/۰۱/۰۲
۰
سخنرانی رییس جمهور حسن روحانی در لحظه تحویل سال 95-1
۱۳۹۵/۰۱/۰۲
۰
سخنرانی مقام معظم رهبری امام خامنه ای لحظه تحویل سال 95-2
۱۳۹۵/۰۱/۰۲
۰
سخنرانی مقام معظم رهبری امام خامنه ای لحظه تحویل سال 95-1
 
ویدئو ها
Powered By VeehanSoft