لوگوی جشنواره وب و موبایل ایران

امروز دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵
اخبار
۱۳۹۴/۰۷/۱۴
۳۵۰
آکادمی سلطنتی علوم سوئد در اطلاعیه‌ای در روز ۱۴ مهر (۶ اکتبر)، اعلام کرد که تکاکی کاجیتا، فیزیکدان ژاپنی، و آرتور بی. مکدونالد، فیزیکدان کانادایی به خاطر دستاورد تحقیقاتی خود در مورد نونترینوها برنده جایزه نوبل شده‌اند.
۱۳۹۵/۰۸/۰۲
۸۸
آکادمی سلطنتی علوم سوئد جایزه نوبل فیزیک 2016 را به دیوید جی تولس از دانشگاه واشنگتن و دانكن هالدین از دانشگاه پرینستون و مایکل كوسترليتز از دانشگاه براون پراویدنس براي "اکتشافات نظری انتقال فاز توپولوژیک و مراحل توپولوژیکی از ماده" اعطا كرد.
 
اطلاعیه ها
۱۳۹۵/۰۹/۱۳
۵۴
برنامه سخنرانی های علمی و تخصصی گروه فیزیک-ویژه هفته پژوهش و فناوری سال 1395 به شرح زیر است
۱۳۹۵/۰۸/۰۱
۳۲۵
آزمون میان ترم دروس فیزیک شامل فیزیک 1، فیزیک 2 و فیزیک عمومی در روز پنج شنبه، 2 دی ماه 1395 به صورت آزمون مشترک برگزار می گردد
۱۳۹۵/۰۷/۰۳
۱۲۰
دستور کار آزمایش های جدید فیزیک 1
۱۳۹۴/۰۷/۱۳
۳۱۱
علوم و فناوری هسته‌ای در حال حاضر به عنوان فناوری برتر محسوب می شود. امروزه تأثیر این علوم بر افزایش دانش بشری، طبیعت حاکم و ارائه ی رفاه به زندگی بشری غیرقابل تردید می باشد و می تواند به عنوان یک عنصر اساسی و مبنای ضروری برای توسعۀ پایدار به شمار آید.
۱۳۹۴/۰۷/۰۶
۳۷۰
دریافت سرفصل های دروس فیزیک
۱۳۹۴/۰۶/۳۰
۴۰۶
دانشجویان عزیز و گرامی

دستور کار آزمایشگاه فیزیک 1 و فیزیک 2 را از طریق لینک‌های زیر دریافت نمایید
۱۳۹۴/۰۶/۲۳
۳۵۹
مکانیک کوانتومی شاخه‌ای بنیادی از فیزیک نظری است که با پدیده‌های فیزیکی در مقیاس میکروسکوپی سرو کار دارد.
۱۳۹۴/۰۶/۱۵
۳۰۸
قرن بیستم را می‌توان دوره‌ی طلایی علم کیهانشناسی دانست زیرا در این دوره، کیهانشناسی از یک داستان مبهم (که آمیخته با افسانه‌ها بود) به یک شاخه‌ی مجزا و مهمی از فیزیک تبدیل شد
 
پادکست ها
گالری های تصاویر
ویدئو ها
Powered By VeehanSoft