امروز پنجشنبه ۸ تير ۱۳۹۶
به صفحه معاونت فرهنگی و دانشجویی خوش آمدید.
اطلاعیه ها
۱۳۹۶/۰۴/۰۴
۸
لیست غذاهای ارائه شده در سلف سرویس از تاریخ 96/04/07 الی 96/4/14 اعلام شد.
۱۳۹۶/۰۳/۲۹
۱۰
آندسته از دانشجویانی که درخواست کارت دانشجویی داده اند جهت دریافت کارت به خانم رحمانی مراجعه نمایند.
۱۳۹۶/۰۳/۲۹
۷
به اطلاع کلیه بانوان شاغل علاقه مند به شرکت در ورزش همگانی می رساند، در راستای ایجاد امید و نشاط مقرر گردید در روزهای پنجشنبه ساعت 7 لغایت 8/30 صبح، در سالن تختی شهرستان بهشهر کلاس ورزش همگانی برقرار گردد.
۱۳۹۶/۰۳/۲۹
۱۰

دانشجویان علاقه مند به شرکت در این مسابقه می­ توانند با توجه به جانمایی و طرح سه بعدی مسجد نسبت به طراحی اقدام نمایند. شرکت کنندگان آثار خود را تا تاریخ 96/4/15به صورت jpg از طریق crm به حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی - خانم سلمانیان ارسال نمایند.
۱۳۹۶/۰۳/۲۸
۱۸
غذای روز پنجشنبه مورخ 96/04/01 از چلوخورشت فسنجان به جوجه کباب تغییر یافت.
۱۳۹۶/۰۳/۱۰
۱۵
به اطلاع کلیه دانشجویان علاقه مند به شرکت در اولین المپیاد ملی ورزش همگانی دانشجویان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور می رساند، جهت اعلام آمادگی و شرکت در این مسابقات تا تاریخ 25 خرداد ماه به معاونت فرهنگی و دانشجویی خانم فدائی/ آقای عموزاد مراجعه نمایید.
۱۳۹۶/۰۳/۰۸
۲۷
انتخابات کانون همیاران سلامت و روان روز سه شنبه 96/3/9 ساعت 12 در مرکز مشاوره دانشگاه برگزار می گردد.
۱۳۹۶/۰۳/۰۷
۳۶
به مناسبت گرامیداشت هفته خوابگاه های دانشجویی معاونت فرهنگی و دانشجویی برنامه ها و مسابقات مختلف ورزشی را در سطح خوابگاه ها برگزار می نماید.
۱۳۹۶/۰۳/۰۷
۱۹
انجمن علمی مهندسی شیمی در نظر دارد؛ کارگاه آموزشی نرم افزار AspenHysys را برای دانشجویان کارشناسی رشته مهندسی شیمی، روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه مورخ 10 لغایت 12 خرداد96 برگزار نماید.
۱۳۹۶/۰۳/۰۷
۲۶
معاونت فرهنگی و دانشجویی با همکاری انجمن های علمی اولین دوره جشنواره حرکت درون دانشگاهی را برگزار می نماید.
 
اخبار
۱۳۹۶/۰۳/۱۶
۱۷
در این مراسم که جمعی از مسئولین، کارکنان و دانشجویان شرکت داشتند مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه به بیان ابعاد وجودی و شخصیت بی­ نظیر امام خمینی(ره) پرداختند.
۱۳۹۶/۰۳/۱۳
۱۳
دکتر سید ضیاء هاشمی معاون فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در نشست مدیران سیاستگذاری فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ها عنوان کرد که باید بی انگیزگی و بی حاصلی فرایندها را اصلاح کنیم.
۱۳۹۶/۰۳/۱۳
۱۵
اولین جشنواره حرکت دانشگاه علم و فناوری مازندران که از تاریخ 96/3/8، به مدت دو روز در دانشکده فنی و مهندسی برگزار شد، سه­ شنبه 96/3/9 پس از داوری و با معرفی انجمن­ های دانشجویی برتر در 4 حوزه به کار خود پایان داد.
۱۳۹۶/۰۳/۰۶
۱۵
برنامه کوهنوردی جهان نمای کردکوی ویژه پسران در ساعت 6 صبح روز پنجشنبه مورخ 96/03/04 با اعزام دانشجویان از پارک ملت شهرستان بهشهر به جهان نمای کردکوی با حضور تعداد 16 نفر از دانشجویان و با همراهی برخی از اعضای گروه های کوهنوردی بهشهر انجام شد.
۱۳۹۶/۰۲/۳۰
۱۷
دومین دوره مسابقات والیبال درون دانشگاهی پسران سال 96، با برگزاری بازی فینال در روز چهارشنبه 27/02/96 در سال شهدای کارگری به کار خود پایان داد. ....
۱۳۹۶/۰۲/۲۷
۱۵
به اطلاع کلیه دانشجویان عضو کانون های فرهنگی و هنری دانشگاه می رساند؛ انتخابات تعیین اعضای اصلی و شورای مرکزی کانون ها، هم زمان به صورت الکترونیکی و دستی، از ساعت 9 صبح الی 15 روز یک شنبه مورخ 31/2/96 برگزار میگردد
۱۳۹۶/۰۲/۲۶
۱۹۷
هشتمین نشست معاونین و مدیران دانشجویی دانشگاه‌های منطقه دو کشور در روز چهارشنبه 20 اردیبهشت 96 با حضور آقای دکتر ابوالحسن ریاضی معاون امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان و جناب آقای دکتر فریبرز سجادی ....
۱۳۹۶/۰۲/۲۴
۱۷
کارگاه آموزشی پرواز (پاراگلایدر) توسط آقای سید عبدالواحد نبوی تروجنی (مدرس و مربی پاراگلایدر استان مازندران).....
۱۳۹۶/۰۲/۲۴
۲۰
مسابقات فوتسال درون دانشگاهی، گرامیداشت شهدای خوشنام دانشگاه، با برگزاری بازی­های مرحله رده­ بندی و فینال در روز دوشنبه 96/02/18 به کار خود پایان داد.....
۱۳۹۶/۰۲/۲۳
۲۸
برنامه کوهنوردی قلعه دختر آسیابسر ویزه دختران در ساعت 6 صبح روز جمعه مورخ 96/2/22 با اعزام دانشجویان از مسجد نصیرخان (چهار راه فراش محله) شهرستان بهشهر...
 
ویدئو ها
معاونت فرهنگی و دانشجویی مدیریت امور دانشجویی گروه فرهنگی و اجتماعی کانون ها و تشکل های دانشجویی انجمن های علمی مرکز بهداشت، درمان و مشاوره دانشجویی اداره تربیت بدنی نشریات اردوها و بازدیدها فوق برنامه خوابگاه اداره رفاه و تسهیلات دانشجویی ارتباط با ما تماس با ما مطالب فرهنگی
بازدید ها: ۱۲۷۵۵
آخرین به روز رسانی: ۱۳۹۶/۰۴/۰۴
RSS
Powered By VeehanSoft