امروز دوشنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۶
به صفحه معاونت فرهنگی و دانشجویی خوش آمدید.
اطلاعیه ها
۱۳۹۶/۰۲/۱۰
۳
مسابقه ملی - دانشجویی قایق هاي کارتنی در تاریخ 21 اردیبهشت ماه 1396 بصورت سراسري بین دانشجویان تمامی رشته ها از دانشگاه های سراسر کشور در دانشگاه خلیج فارس در کنار ساحل خلیج فارس برگزار خواهد شد.
۱۳۹۶/۰۲/۱۰
۳
به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی و اعضای محترم هیئت علمی علاقمند به دریافت گواهی و مجوز چاپ نشریات در دانشگاه می­ رساند؛ کارگاه آموزشی نشریات از ساعت 8 الی 16 روز سه­ شنبه مورخ 96/2/12 در سالن جلسات ساختمان اداری دانشگاه برگزار خواهد شد.
۱۳۹۶/۰۲/۰۹
۴
به اطلاع کلیه دانشجویان پسر و دخترعلاقمند به بازدید از نمایشگاه بین­ المللی کتاب تهران می­ رساند: جهت ثبت­ نام و شرکت در اردو به سامانه workshops.mazust.ac.ir مراجعه نمایند.
۱۳۹۶/۰۲/۰۶
۶۱
بازیهای مرحله یک هشتم و یک چهارم نهایی جام شهدای خوشنام دانشگاه روز شنبه 96/2/9 از ساعت 17 آغاز می گردد.
۱۳۹۶/۰۲/۰۴
۱۱
به اطلاع کلیه دانشجویان پسر می رساند، به علت برگزاری آزمون کارشناسی ارشد، زمان برنامه کوهنوردی از روز پنجشنبه 96/02/07به روز جمعه مورخ 96/02/15 تغییر یافت. لذا دانشجویان علاقه مند برای نام نویسی به معاونت فرهنگی و دانشجویی خانم فدائی مراجعه نمایند.
۱۳۹۶/۰۲/۰۳
۱۱
با توجه به حضور شاعر گرامی، آقای علیرضا آذر، در مراسم نوای اردیبهشت روز دوشنبه مورخ96/2/4، کانون شعر و ادب در نظر دارد به منظور آشنایی دانشجویان گرامی با اصول ترانه­ سرایی، از ساعت 10 الی 12 تاریخ مذکور کارگاه شعر و ترانه­ ای را در لابی تالار اندیشه برگزار نماید.
۱۳۹۶/۰۲/۰۲
۱۱
به اطلاع کلیه اعضای شریف خانواده دانشگاه علم و فناوری مازندران و عموم مردم فهیم و ولایت­ مدار شهرستان بهشهر می­ رساند؛ مراسم چهلمین روز دو شهید گمنام مدفون شده در دانشگاه علم و فناوری مازندران، از ساعت 11 الی 13 روز یک­شنبه مورخ 96/2/3در محل دانشگاه و در کنار قبور شهدا برگزار می­ گردد.
۱۳۹۶/۰۲/۰۲
۲۷
به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی می رساند از تاریخ 96/02/03لغایت 96/02/05جهت ثبت نام برای کاندیدا شدن در شورای صنفی دانشگاه به سامانه edocs.mazust.ac.ir مراجعه نمائید.
۱۳۹۶/۰۲/۰۲
۸
کانون شعر و ادب مراسم نوای اردیبهشت را با نام بزرگداشت مقام عطار نیشابوری در روز دوشنبه 96/2/4 در تالار اندیشه دانشگاه ساعت 13:30 برگزار می نماید.
۱۳۹۶/۰۲/۰۲
۲۲
مرکز مشاوره دانشگاه با همکاری کانون همیاران سلامت و روان دانشگاه طرح کمپین افسردگی را در هفته اول اردیبهشت ماه از تاریخ 96/2/2 الی 96/2/6 در لابی فاز 2 ساختمان فنی مهندسی از ساعت 13-11 برگزار می نماید.
 
اخبار
۱۳۹۶/۰۲/۰۶
۱۰

مراسم نوای اردیبهشت سال 1396، به همت کانون شعر و ادب، تحت عنوان ((بزرگداشت عطار))، روز دوشنبه مورخ 96/2/4در تالار اندیشه دانشگاه برگزار شد.
۱۳۹۶/۰۲/۰۴
۱۱
سومین روز طرح کمپین افسردگی با حضور پرشور دانشجویان و مسئولین و ادامه مسابقات دارت ،طناب کشی و پانتومیم از ساعت 11 در لابی ساختمان فنی مهندسی برگزار شد.
۱۳۹۶/۰۲/۰۴
۸
مراسم چهلمین روز تدفین شهدای گمنام دانشگاه، در روز شهادت باب­ الحوائج، امام موسی­ بن جعفر - علیه ­السلام- با حضور پرشور دانشجویان، مسئولین، اساتید و کارکنان، در کنار مزار این دو شهید گرانقدر برگزار شد.
۱۳۹۶/۰۲/۰۳
۱۰
دومین روز از طرح کمپین افسردگی با حضور تعداد زیادی از دانشجویان و برگزاری مسابقات مختلف تنیس روی میز ،طناب کشی و پانتومیم در لابی ساختمان فنی مهندسی برگزار شد.
۱۳۹۶/۰۲/۰۳
۱۳
اولین رو ز از طرح کمپین افسردگی به همت مرکز مشاوره دانشگاه و همکاری کانون همیاران سلامت و روان با حضور پرشور دانشجویان در لابی فاز 2 ساختمان فنی مهندسی از ساعت 11 آغاز گردید.
۱۳۹۶/۰۱/۲۸
۱۳
کارگاه آموزشی ((زندگی هدفمند)) به همت کانون نورالهدی و با حضور دکتر شاهین فرهنگ، عضو هیئت علمی دانشگاه تهران، در تاریخ 96/1/27 در تالار اندیشه دانشگاه برگزار شد.
۱۳۹۶/۰۱/۲۷
۱۳
اولین مرحله از مسابقه سه مرحله ­ای حل معمای ریاضی، در تاریخ 96/1/26، توسط انجمن علمی علوم کامپیوتر و انجمن علمی ریاضی، در دانشکده ریاضی برگزار شد.
در مرحله اول این مسابقات تعداد 25 نفر از دانشجویان از رشته های آموزشی مختلف شرکت نمودند.
۱۳۹۶/۰۱/۲۶
۱۳
کارگاه آموزشی ((بورس و بازارهای مالی)) به مدت دو روز در تاریخ 24 و 25 فروردین­ ماه 96، با حضور جمعی از دانشجویان، مسئولین و مدعوین، در محل ساختمان سایت دانشگاه برگزار شد.
۱۳۹۶/۰۱/۲۶
۱۱
مراسم ((جشن گلریزان)) با همت کانون خیریه آسمونی و به منظور حمایت از کودکان بدسرپرست، بی­ سرپرست و سرطانی، روز دو­شنبه مورخ 96/1/21در تالار اندیشه دانشگاه برگزار شد.
۱۳۹۶/۰۱/۰۵
۱۹
کسب مقام دوم و نائب قهرمانی در مسابقات آسیای بسکتبال در کشور چین در شاخه انفرادی و همچنین کسب سهمیه مسابقات انفرادی برای تیم ملی امید بسکتبال را به شما تبریک گفته و استمرار پیروزی و سربلندی شما را از خداوند متعال خواستاریم.
 
ویدئو ها
معاونت فرهنگی و دانشجویی مدیریت امور دانشجویی گروه فرهنگی و اجتماعی کانون ها و تشکل های دانشجویی انجمن های علمی مرکز بهداشت، درمان و مشاوره دانشجویی اداره تربیت بدنی نشریات اردوها و بازدیدها فوق برنامه خوابگاه اداره رفاه و تسهیلات دانشجویی ارتباط با ما تماس با ما مطالب فرهنگی
بازدید ها: ۱۱۸۹۲
آخرین به روز رسانی: ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
RSS
Powered By VeehanSoft