امروز شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶
اخبار ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ ۲۳:۳۶ ۱۴۷ حسن بابوئی
متن پیام ریاست دانشگاه بمناسبت آغاز ولایت حضرت ولی عصر
اینجانب فرارسیدن آغاز امامت حضرت بقیه الله الاعظم مهدی موعود ارواحنا فداه را حضور تمامی مسلمانان و شیعیان بویژه شما دانشجویان عزیز، اساتید و هیأت علمی محترم و کارکنان گرامی دانشگاه تبریک و شادباش عرض نموده، سلامتی و تعجیل در فرج قطب عالم امکان حضرت صاحب الزمان (عج) و ...

متن پیام ریاست دانشگاه بمناسبت آغاز ولایت حضرت ولی عصر

نهم ربیع الاول، نه تنها نخستین روز امامت امام عصر علیه السلام است، بلکه آغاز دوره ای حیاتی و مهم در تاریخ شیعه نیز به شمار می آید.
امروزه جهان تشنه معنويت و عدالت است و بشريت بيش از هر زمان ديگري، حکومتي فراگير و عدالت گستر را بي صبرانه انتظار مي‌کشد.


چه مسعود و مبارک است روزي که جهان از فتنه انگيزي ها پاک شود و حکومت عدل الهي بر سراسر گيتي گسترش يابد و پرچم عدالت و رحمت حق تعالي بر زمين افراشته شود.

اینجانب فرارسیدن آغاز امامت حضرت بقیه الله الاعظم مهدی موعود ارواحنا فداه را حضور تمامی مسلمانان و شیعیان بویژه شما دانشجویان عزیز، اساتید و هیأت علمی محترم و کارکنان گرامی دانشگاه تبریک و شادباش عرض نموده، سلامتی و تعجیل در فرج قطب عالم امکان حضرت صاحب الزمان (عج) و ادامه توفیقات روزافزون تشیعان را از خداوند قادر متعال مسئلت می نمایم.


"اللهم عجل لولیک الفرج و العافیة و النصر واجعلنی من خیر انصاره و اعوانه و المستشهدین بین یدیه"


حمید محمدزاده
رئيس دانشگاه
18 آذر 1395


 

Powered By VeehanSoft