لوگوی جشنواره وب و موبایل ایران
امروز ﺳﻪشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵
اطلاعیه ها
۱۳۹۵/۱۲/۰۲
۵۷
دانشگاه علم و فناوری مازندران در نظر دارد هم­ زمان با ورود و تدفین شهدای گمنام در دانشگاه، مسابقه­ ای با عنوان "دل­ نوشته ­ای برای شهدای گمنام" برگزار نماید.
کلیه دانشجویان گرامی می­ توانند دل ­نوشته خود را به crm معاونت، مدیریت و کارشناسان فرهنگی و دانشجویی ارسال نمایند.
۱۳۹۵/۱۲/۰۲
۱۵
به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی می­ رساند؛ با عنایت به تشییع و تدفین دو شهید گمنام در دانشگاه علم و فناوری مازندران، معاونت فرهنگی و دانشجویی در نظر دارد مسابقه­ ای با عنوان " طراحی مقبره شهدای گمنام" را برگزار نماید.
به طرح­های برتر جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.
۱۳۹۵/۱۱/۳۰
۱۲۶
لحظاتی پیش در ستاد مدیریت بحران استان با مهندس نبیان و اعضای ستاد در مورد تعطیلی دانشگاهها در روز شنبه 30 بهمن مشورت شد ستاد هیچ تصمیمی برای تعطیلی دانشگاهها نگرفته است و کلیه دانشگاهها فردا باز است.....

آخرین خبر مربوط به ساعت 00:30
۱۳۹۵/۱۱/۲۶
۱۱۴
مهلت ثبت نام وام دانشجویی برای ترم دوم 96-95 برای آن دسته از دانشجویان که موفق به ثبت نام وام نشده اند ز تاریخ 95/11/26لغایت 95/12/03 تمدید شد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۴
۵۰
به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی علاقمند به بازدید از مناطق جنگی جنوب، می­ رساند؛ جهت ثبت ­نام در اردوی راهیان نور، به سامانه workshops.mazust.ac.ir مراجعه نمایید.
۱۳۹۵/۱۱/۲۳
۹۵
به اطلاع کلیه دانشجویان،کارکنان و اساتید دانشگاه می رساند که فرم نظرسنجی سلف سرویس دانشگاه (ماه های آذر ،دی و بهمن ماه 95 ) از تاریخ 95/11/23 لغایت 95/12/06 فعال می باشد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۰
۵۹
به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی می­­ رساند: سی و دومین آزمون مرحله دانشگاهی جشنواره سراسري قرآن و عترت دانشجویان، به طور هم­زمان، ساعت 10 صبح روز دوشنبه مورخ 95/12/16، در دانشگاه­ های سراسر کشور برگزار می­ گردد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۰
۶۹
به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی می­ رساند؛ در صورت تمایل و بسته به نوع توانایی، در یکی از کانالهای تلگرامی زیر اعلام همکاری نمائید.
۱۳۹۵/۱۱/۱۸
۵۹
انجمن علمی مهندسی شیمی در نظر دارد دوره آموزشی نرم­ افزار ((COMSOL MULTIPHYSICS)) را در بازه 19 الی 21 بهمن ­ماه برگزار نماید.
جهت ثبت­ نام، هر چه سریعتر با مسئول برگزاری کارگاه، آقای ایمان فاضلی به شماره همراه 09117423740، تماس حاصل فرمائید.
۱۳۹۵/۱۱/۱۰
۲۳۶
به اطلاع اعضای محترم هیت علمی میرساندبه اطلاع اعضای محترم هیات علمی میرساند...
۱۳۹۵/۱۱/۰۶
۹۲
دستور العمل اجرایی انتخاب و معرفی دانشجویان شاهد و ایثارگر شرکت کننده در جشنواره آموزشی و پژوهشی جایزه ملی ایثار
۱۳۹۵/۱۰/۲۶
۲۶۵
به اطلاع کلیه دانشجویانی که جهت شرکت در اردوی فرهنگی زیارتی مشهد ثبت ­نام نموده­ اند می ­رساند؛ لیست اسامی 78 دانشجوی منتخب و 19 نفر ذخیره، از بین 210 نفر دانشجوی ثبت­ نام شده در سامانه work shops، اعلام گردید.لذا با توجه به فرصت محدود باقی­مانده جهت اعزام، به نکات مهم زیر توجه و ...
۱۳۹۵/۱۰/۱۵
۲۲۶
به اطلاع کلیه کارکنان گرامی می رساند،از شنبه مورخ 95/10/18 کلیه مکاتبات اداری اعم از داخلی و خارجی بصورت اتوماسیون اداری انجام می گردید.لذا هیچ گونه از مکاتبات فیزیکی قابل پیگیری نمی باشد.
۱۳۹۵/۱۰/۱۴
۲۹۰
به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی می رساند با توجه به زمان برگزاری امتحانات پایان ترم نیمسال اول 96-1395 (18/10/1395 لغایت 30/10/1395 ) و با عنایت به درگیر بودن کلیه کارشناسان آموزش در امر برگزاری امتحانات....
۱۳۹۵/۱۰/۱۴
۳۹۳
معاونت فرهنگی و دانشجویی در نظر دارد؛ اردوی زیارتی و فرهنگی به مشهد مقدس را ویژه دانشجویان دختر دانشگاه، از تاریخ 95/10/30، به مدت 3 روز و 4 شب برگزار نماید.
۱۳۹۵/۱۰/۰۶
۶۹۵
به اطلاع آندسته از دانشجویان متقاضی وام تسهیلات دانشجویی در نیمسال دوم 96-95 می رساند ، مهلت ثبت نام وام از تاریخ 95/09/25 لغایت 95/11/10 می باشد.
۱۳۹۵/۰۹/۲۶
۱۰۹
به مناسبت میلاد رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) مراسم جشنی بعد از نماز ظهر و عصر روز یک­شنبه مورخ 95/09/28 در نماز خانه دانشگاه برگزار می­ گردد...
۱۳۹۵/۰۹/۲۶
۱۲۰
مسابقات pes 2016 از روز یک شنبه 95/9/28 لغایت چهارشنبه 95/10/1 از ساعت 13:15در سایت دانشگاه برگزار می گردد. دور اول مسابقات یک شنبه 95/9/28 ساعت 13:15 در سایت دانشگاه می باشد. به همراه داشتن لپ تاپ و دسته بازی الزامیست.
۱۳۹۵/۰۹/۲۴
۹۶
دانشجویانی که به دلیل سفر به کربلای معلی موفق به شرکت در آزمون میان ترم دروس پایه (هماهنگ) نشده اند، مدارک خود را تا پایان وقت اداری روز یکشنبه مورخ 28 آذر ماه 95 به مدیر گروه ریاضی تحویل نمایند.....
۱۳۹۵/۰۹/۲۰
۱۷۴
به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند لیست کارگاه ها،دوره های آموزشی و سخنرانی های علمی گروه برق در هفته پژوهش در ادامه مطلب موجود می باشد...
 
1234567
Powered By VeehanSoft