امروز پنجشنبه ۸ تير ۱۳۹۶
اطلاعیه ها
۱۳۹۶/۰۳/۳۱
۵۰

دانشجویان علاقه مند به شرکت در این مسابقه می­ توانند با توجه به جانمایی و طرح سه بعدی مسجد نسبت به طراحی اقدام نمایند. شرکت کنندگان آثار خود را تا تاریخ 96/4/15به صورت jpg از طریق crm به حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی - خانم سلمانیان ارسال نمایند.
۱۳۹۶/۰۲/۱۹
۱۲۲
نشست تخصصی بررسی مشکلات تجاری سازی ایده در صنعت ریخته گری و قطعه سازی
۱۳۹۶/۰۲/۱۶
۲۳۹
انتخابات شواری صنفی دانشگاه در روز سه شنبه مورخ 96/02/19از ساعت 9 الی 17 برگزار می گردد.
۱۳۹۶/۰۲/۰۲
۱۷۰
به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی می رساند از تاریخ 96/02/03لغایت 96/02/05جهت ثبت نام برای کاندیدا شدن در شورای صنفی دانشگاه به سامانه edocs.mazust.ac.ir مراجعه نمائید.
۱۳۹۶/۰۲/۰۲
۱۵۳
به اطلاع کلیه اعضای شریف خانواده دانشگاه علم و فناوری مازندران و عموم مردم فهیم و ولایت­ مدار شهرستان بهشهر می­ رساند؛ مراسم چهلمین روز دو شهید گمنام مدفون شده در دانشگاه علم و فناوری مازندران، از ساعت 11 الی 13 روز یک­شنبه مورخ 96/2/3در محل دانشگاه و در کنار قبور شهدا برگزار می­ گردد.
۱۳۹۶/۰۱/۲۷
۱۶۶
به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی و اعضای محترم هیئت علمی دانشگاه می ­رساند؛ معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه در نظر دارد کارگاه آموزشی تحت عنوان"کارگاه آموزشی نشریات" را در سطح دانشگاه برگزار نماید.
۱۳۹۶/۰۱/۲۶
۲۰۱
برنامه مسابقات جام شهدای خوشنام دانشگاه در سال 96 از تاریخ یک شنبه 96/01/27 آغاز می گردد....
۱۳۹۵/۱۲/۲۸
۱۲۹
به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی می­ رساند؛ کانون نورالهدی در نظر دارد مسابقه­ ای تحت عنوان " فدک خوانی" را در فروردین ­ماه 96 برگزار نماید.
۱۳۹۵/۱۲/۱۵
۲۶۳
از کلیه دانشجویانی که علاقمند به غرس نهال به نام خود در دانشگاه می باشند دعوت می شود اسامی خود را از طریق سامانه crm به حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی – خانم احمدی تا ساعت 10 صبح روز سه شنبه مورخ 95/12/17ارسال نمایند.
۱۳۹۵/۱۲/۱۴
۲۴۸
معاونت فرهنگی و دانشجویی با همکاری انجمن های علمی و کانون های دانشگاه اولین دوره آموزش نرم افزار را برگزار می کند.
در صورت برگزاری دوره آموزشی و انصراف از شرکت در آن مبلغ پرداختی قابل برگشت نمی باشد.
جهت ثبت نام به سامانه workshops مراجعه نمائید.
۱۳۹۵/۱۲/۱۴
۲۰۴
معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه با همکاری معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم در نظر دارد فیلم ­های مستندی با موضوع"آسیب­ های اجتماعی" را، از روز یکشنبه مورخ 95/12/15لغایت 95/12/18، به مدت 4 روز برای دانشجویان به نمایش بگذارد.
۱۳۹۵/۱۲/۱۴
۱۹۳
لذا دانشجویان گرامی می­ توانند پس از مطالعه دقیق در خصوص بخش ­ها و رشته­ های جشنواره و همچنین منابع امتحانی، جهت ثبت نام به معاونت فرهنگی و دانشجویی مراجعه نمایند.
۱۳۹۵/۱۲/۰۹
۲۲۹
به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی در مقطع کارشناسی رشته مهندسی صنایع که در نیمسال دوم 96-95 درس پروژه پایانی اخذ نموده اند می رساند.....
۱۳۹۵/۱۲/۰۸
۲۲۲
به اطلاع می رساند شهریه دانشجویان ورودی 96 به شرح ذیل می باشد....
۱۳۹۵/۱۲/۰۴
۱۹۳
قابل توجه دانشجویان مهندسی کامپیوتر که در نیمسال دوم 95-96 درس پروژه کارشناسی اخذ نموده اند:
۱۳۹۵/۱۲/۰۲
۱۷۸
دانشگاه علم و فناوری مازندران در نظر دارد هم­ زمان با ورود و تدفین شهدای گمنام در دانشگاه، مسابقه­ ای با عنوان "دل­ نوشته ­ای برای شهدای گمنام" برگزار نماید.
کلیه دانشجویان گرامی می­ توانند دل ­نوشته خود را به crm معاونت، مدیریت و کارشناسان فرهنگی و دانشجویی ارسال نمایند.
۱۳۹۵/۱۲/۰۲
۱۳۴
به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی می­ رساند؛ با عنایت به تشییع و تدفین دو شهید گمنام در دانشگاه علم و فناوری مازندران، معاونت فرهنگی و دانشجویی در نظر دارد مسابقه­ ای با عنوان " طراحی مقبره شهدای گمنام" را برگزار نماید.
به طرح­های برتر جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۰
۱۴۱
به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی می­­ رساند: سی و دومین آزمون مرحله دانشگاهی جشنواره سراسري قرآن و عترت دانشجویان، به طور هم­زمان، ساعت 10 صبح روز دوشنبه مورخ 95/12/16، در دانشگاه­ های سراسر کشور برگزار می­ گردد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۰
۱۲۹
به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی می­ رساند؛ در صورت تمایل و بسته به نوع توانایی، در یکی از کانالهای تلگرامی زیر اعلام همکاری نمائید.
۱۳۹۵/۱۱/۱۸
۱۱۷
انجمن علمی مهندسی شیمی در نظر دارد دوره آموزشی نرم­ افزار ((COMSOL MULTIPHYSICS)) را در بازه 19 الی 21 بهمن ­ماه برگزار نماید.
جهت ثبت­ نام، هر چه سریعتر با مسئول برگزاری کارگاه، آقای ایمان فاضلی به شماره همراه 09117423740، تماس حاصل فرمائید.
 
12345678
Powered By VeehanSoft