امروز شنبه ۵ فروردين ۱۳۹۶
اطلاعیه ها
۱۳۹۵/۱۲/۲۸
۲۳
به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی می­ رساند؛ کانون نورالهدی در نظر دارد مسابقه­ ای تحت عنوان " فدک خوانی" را در فروردین ­ماه 96 برگزار نماید.
۱۳۹۵/۱۲/۱۵
۱۸۱
از کلیه دانشجویانی که علاقمند به غرس نهال به نام خود در دانشگاه می باشند دعوت می شود اسامی خود را از طریق سامانه crm به حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی – خانم احمدی تا ساعت 10 صبح روز سه شنبه مورخ 95/12/17ارسال نمایند.
۱۳۹۵/۱۲/۱۴
۱۷۶
معاونت فرهنگی و دانشجویی با همکاری انجمن های علمی و کانون های دانشگاه اولین دوره آموزش نرم افزار را برگزار می کند.
در صورت برگزاری دوره آموزشی و انصراف از شرکت در آن مبلغ پرداختی قابل برگشت نمی باشد.
جهت ثبت نام به سامانه workshops مراجعه نمائید.
۱۳۹۵/۱۲/۱۴
۱۴۸
معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه با همکاری معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم در نظر دارد فیلم ­های مستندی با موضوع"آسیب­ های اجتماعی" را، از روز یکشنبه مورخ 95/12/15لغایت 95/12/18، به مدت 4 روز برای دانشجویان به نمایش بگذارد.
۱۳۹۵/۱۲/۱۴
۱۳۴
لذا دانشجویان گرامی می­ توانند پس از مطالعه دقیق در خصوص بخش ­ها و رشته­ های جشنواره و همچنین منابع امتحانی، جهت ثبت نام به معاونت فرهنگی و دانشجویی مراجعه نمایند.
۱۳۹۵/۱۲/۰۹
۱۳۱
به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی در مقطع کارشناسی رشته مهندسی صنایع که در نیمسال دوم 96-95 درس پروژه پایانی اخذ نموده اند می رساند.....
۱۳۹۵/۱۲/۰۸
۱۳۰
به اطلاع می رساند شهریه دانشجویان ورودی 96 به شرح ذیل می باشد....
۱۳۹۵/۱۲/۰۴
۱۲۴
قابل توجه دانشجویان مهندسی کامپیوتر که در نیمسال دوم 95-96 درس پروژه کارشناسی اخذ نموده اند:
۱۳۹۵/۱۲/۰۲
۱۳۶
دانشگاه علم و فناوری مازندران در نظر دارد هم­ زمان با ورود و تدفین شهدای گمنام در دانشگاه، مسابقه­ ای با عنوان "دل­ نوشته ­ای برای شهدای گمنام" برگزار نماید.
کلیه دانشجویان گرامی می­ توانند دل ­نوشته خود را به crm معاونت، مدیریت و کارشناسان فرهنگی و دانشجویی ارسال نمایند.
۱۳۹۵/۱۲/۰۲
۸۶
به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی می­ رساند؛ با عنایت به تشییع و تدفین دو شهید گمنام در دانشگاه علم و فناوری مازندران، معاونت فرهنگی و دانشجویی در نظر دارد مسابقه­ ای با عنوان " طراحی مقبره شهدای گمنام" را برگزار نماید.
به طرح­های برتر جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۰
۱۰۶
به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی می­­ رساند: سی و دومین آزمون مرحله دانشگاهی جشنواره سراسري قرآن و عترت دانشجویان، به طور هم­زمان، ساعت 10 صبح روز دوشنبه مورخ 95/12/16، در دانشگاه­ های سراسر کشور برگزار می­ گردد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۰
۸۰
به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی می­ رساند؛ در صورت تمایل و بسته به نوع توانایی، در یکی از کانالهای تلگرامی زیر اعلام همکاری نمائید.
۱۳۹۵/۱۱/۱۸
۷۳
انجمن علمی مهندسی شیمی در نظر دارد دوره آموزشی نرم­ افزار ((COMSOL MULTIPHYSICS)) را در بازه 19 الی 21 بهمن ­ماه برگزار نماید.
جهت ثبت­ نام، هر چه سریعتر با مسئول برگزاری کارگاه، آقای ایمان فاضلی به شماره همراه 09117423740، تماس حاصل فرمائید.
۱۳۹۵/۱۱/۱۰
۲۴۷
به اطلاع اعضای محترم هیت علمی میرساندبه اطلاع اعضای محترم هیات علمی میرساند...
۱۳۹۵/۱۱/۰۶
۱۰۰
دستور العمل اجرایی انتخاب و معرفی دانشجویان شاهد و ایثارگر شرکت کننده در جشنواره آموزشی و پژوهشی جایزه ملی ایثار
۱۳۹۵/۱۰/۲۶
۲۸۲
به اطلاع کلیه دانشجویانی که جهت شرکت در اردوی فرهنگی زیارتی مشهد ثبت ­نام نموده­ اند می ­رساند؛ لیست اسامی 78 دانشجوی منتخب و 19 نفر ذخیره، از بین 210 نفر دانشجوی ثبت­ نام شده در سامانه work shops، اعلام گردید.لذا با توجه به فرصت محدود باقی­مانده جهت اعزام، به نکات مهم زیر توجه و ...
۱۳۹۵/۱۰/۱۵
۲۴۴
به اطلاع کلیه کارکنان گرامی می رساند،از شنبه مورخ 95/10/18 کلیه مکاتبات اداری اعم از داخلی و خارجی بصورت اتوماسیون اداری انجام می گردید.لذا هیچ گونه از مکاتبات فیزیکی قابل پیگیری نمی باشد.
۱۳۹۵/۱۰/۱۴
۳۱۲
به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی می رساند با توجه به زمان برگزاری امتحانات پایان ترم نیمسال اول 96-1395 (18/10/1395 لغایت 30/10/1395 ) و با عنایت به درگیر بودن کلیه کارشناسان آموزش در امر برگزاری امتحانات....
۱۳۹۵/۱۰/۱۴
۴۰۷
معاونت فرهنگی و دانشجویی در نظر دارد؛ اردوی زیارتی و فرهنگی به مشهد مقدس را ویژه دانشجویان دختر دانشگاه، از تاریخ 95/10/30، به مدت 3 روز و 4 شب برگزار نماید.
۱۳۹۵/۱۰/۰۶
۷۳۵
به اطلاع آندسته از دانشجویان متقاضی وام تسهیلات دانشجویی در نیمسال دوم 96-95 می رساند ، مهلت ثبت نام وام از تاریخ 95/09/25 لغایت 95/11/10 می باشد.
 
1234567
Powered By VeehanSoft