Skip to content

سومین دوره‌ جشنواره درون دانشگاهی "حرکت" در دانشگاه علم و فناوری مازندران

سومین دوره جشنواره درون­‌دانشگاهی فعالیت­‌ها و دستاوردهای انجمن­‌های علمی دانشجویی "حرکت" در دانشگاه علم و فناوری مازندران برگزار شد. در این جشنواره که هم­زمان با پایان دوره فعالیت انجمن­‌های علمی منتخب در سال 96 برگزار گردید، تعداد 8 انجمن علمی دانشجویی به مدت 2 روز در دو بخش رقابتی و نمایشگاهی، فعالیت­‌ها و دستاوردهای علمی خود را به معرض دید عموم بازدیدکنندگان قرار دادند. این جشنواره در روزهای 14 و 15 اسفندماه،  با شعار "حمایت از محیط زیست؛ میراثی برای آینده" و با استفاده از نبوغ، خلاقیت، نوآوری، به کارگیری و بهره‌­برداری از برخی دور ریزها و وسایل بازیافتی در بخش نمایشگاهی و غرفه­‌آرایی انجام، و با استقبال بی­نظیر دانشجویان، اساتید و حتی مسئولین و کارکنان همراه شد.

در این دوره از جشنواره پس از بررسی و داوری بخش‌­های­ نمایشگاهی و رقابتی توسط هیئت داوران، جایزه غرفه برتر در بخش نمایشگاهی به انجمن­ علمی مهندسی شیمی و در بخش رقابتی، جایزه بخش مسابقه برتر به انجمن علمی مهندسی عمران، جایزه بخش ایده­‌های خلاقانه به انجمن علمی مهندسی صنایع، جایزه بخش نشریه برتر به نشریه الکترا به صاحب امتیازی انجمن علمی مهندسی شیمی و جوایز انجمن برتر به طور مشترک به انجمن­‌های علمی مهندسی صنایع و مهندسی عمران اختصاص یافت.

مراسم اختتامیه سومین دوره جشنواره درون‌دانشگاهی حرکت با حضور رییس، معاونین و مسئولین دانشگاه برگزار گردید و از برگزیدگان این دوره با اهدای تندیس، لوح سپاس و کارت هدیه تقدیر به عمل آمد.

شایان ذکر است جهت برگزاری این دوره از جشنواره مبلغ 50000000 ریال هزینه گردید.

برگزیدگان سومین دوره جشنواره حرکت درون دانشگاهی

ردیف

بخش

نام انجمن

1

غرفه برتر

انجمن علمی مهندسی شیمی

 

2

انجمن علمی برتر

انجمن علمی مهندسی صنایع

انجمن علمی مهندسی عمران

3

مسابقه علمی برتر

انجمن علمی مهندسی عمران

4

فعالیت علمی خلاقانه برتر

انجمن علمی مهندسی صنایع

5

نشریه برتر

انجمن علمی برق

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تماشای تصاویر مراسم اختتامیه ، اینجا کلیک کنید ..