Skip to content

اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد سال 1398

مشاهده خبر ...

قابل توجه پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد سال 1398 دانشگاه علم و فناوری مازندران

ضمن عرض تبریک قبولی شما دانشجویان عزیز در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه علم و فناوری مازندران، آرزوی توفیق روز افزونتان را در کلیه مراحل زندگی از خداوند منان مسئلت داریم.

به اطلاع میرساند به منظور ثبت نام در این مقطع لطفاّ اطلاعیه ذیل را دقیقاً مطالعه نموده و طبق آن، مراحل ثبت نام را طی نمایید.


تذکر بسیار مهم

ثبت نام کارشناسی ارشد شامل دو مرحله می باشد:

  1. ثبت نام اینترنتی ( از 24 شهریور 1398) برای کلیه رشته ها
  2. ثبت نام حضوری حضوری (طبق جدول زمانبندی هر رشته در ادامه اطلاعیه)

زمانبندی ثبت نام حضوری پذیرفته شدگان 1398 مقطع کارشناسی ارشد

تاریخ

ایام هفته

صبح

بعدازظهر

رشته

98/06/25

دوشنبه

12-09

-----

مهندسی شیمی

98/06/25

دوشنبه

-----

16-30/13

مهندسی برق

98/06/26

سه شنبه

12-09

-----

ریاضی گرایش های آنالیز و بهینه سازی و جبر

98/06/26

سه شنبه

-----

16-30/13

مهندسی صنایع


تذکر بسیار مهم: پذیرفته شدگان دوره شبانه لازم است جهت پرداخت اینترنتی، حتماً

کارت بانکی معتبر عضو شبکه شتاب و رمز دوم کارت خود

را برای پرداخت آنلاین به همراه داشته باشند.


مدارك‌ لازم‌ براي‌ ثبت‌نام‌ حضوری و اینترنتی

(لازم به ذکر است این مدارک علاوه بر ارائه در روز ثبت نام حضوری، در ثبت نام اینترنتی نیز باید پس از دانلود، مشخصات خواسته شده تکمیل گردد و سپس اسکن شده و در سامانه فرم ها (edocs ) که در ادامه توضیح داده خواهد شد نیز بارگذاری گردد)

1- اصل‌ و يك برگ‌ تصوير مدرك‌ كارشناسي‌ (ليسانس‌) مورد تاييد وزارت‌ علوم‌، تحقيقات‌ و فناوري‌ يا وزارت‌ بهداشت‌، درمان‌ و آموزش‌ پزشكي‌ و يا شوراي ‌عالي‌ انقلاب‌ فرهنگي‌ كه‌ در آن‌ معدل‌ دوره‌ كارشناسي‌ (ليسانس‌) قيد شده‌ باشد‌.

تبصره ‌1- پذيرفته‌شدگاني‌ كه‌ به‌ دلايلي‌ قادر به‌ ارائه‌ اصل‌ مدرك‌ كارشناسي (ليسانس‌) نمي‌باشند، لازم‌ است‌ اصل‌ گواهي‌ تاييد شده‌ توسط دانشگاه‌ يا موسسه‌ آموزش‌ عالي‌ محل ‌اخذ كارشناسي‌ (ليسانس‌) را ارائه‌ نمايند. (فرم معدل فرم شماره 2)

تبصره 2- آن دسته از پذيرفته‌شدگاني كه به هنگام ثبت‌نام و شركت در آزمون دانشجوي سال آخر بوده‌اند و حداكثر تا تاريخ 98/6/31 فارغ‌التحصيل مي‌شوند، دانشجوي سال آخر شناخته شده و لازم است فرم تعهد فراغت از تحصیل دانشجويان سال آخر دفترچه راهنماي آزمون ، كه ميانگين كل واحدهاي گذرانده آنان براساس‌ (‌0) تا (20) تا تاريخ 98/6/31 و يا 97/11/30 توسط موسسه آموزش عالي محل فارغ‌التحصيلي دوره كارشناسي در فرم مذكور درج و قبلاً به تاييد مسوول ذيربط رسيده است را زمان ثبت‌نام ارائه نمايند.(فرم شماره 3)

-از پذیرفته ­شدگان مشمول بند فوق که به هنگام ثبت نام قادر به ارائه گواهی معدل واحدهای گذرانده شده نمی­باشند، به طور مشروط با اخذ تعهد، ثبت نام به عمل آید. بدیهی است افراد مذکور باید قبل از تاریخ 98/08/01 مدرک مربوط را ارائه نمایند، در غیر این صورت ثبت نام آنان لغو و از ادامه تحصیل ایشان ممانعت به عمل می­آید.

- برای آندسته از پذیرفته­ شدگانی که با مدرک دوره کارشناسی ناپیوسته در این آزمون شرکت نموده ­اند (دوره­ های کاردانی به کارشناسی)، معدل دوره کاردانی آنان نیز در فایل اطلاعات ارسالی درج شده است که لازم است معدل هر دو مقطع آنان با معدل­های مندرج در فایل اطلاعات یکسان باشد و در صورت مغایرت (چنانچه معدل مندرج در مدرک داوطلب کمتر از معدل ثبت شده در فایل اطلاعات می­باشد) با اخذ مدارک لازم از آنان ثبت نام موقت و مشروط شده و مطابق بند فوق با آنان رفتار گردد.

تبصره3- براساس مصوبه چهارمین جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو در دوره­ های تحصیلات تکمیلی مورخ 1395/10/08، دانشجویان در حال تحصیل در مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد ناپیوسته (به استثنای پذیرفته شدگان دوره­ های روزانه آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1397 که حق شرکت در آزمون کارشناسی ارشد سال 1398 را به منظور انتخاب رشته های دوره روزانه نداشتند)، درصورت تمایل به ثبت نام و شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1398 در صورت داشتن سایر شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای شرکت در آزمون (شماره یک) می­بایست تا پایان مهلت مقرر ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1398،(حداکثر تا تاریخ97/12/05) از تحصیل انصراف قطعی حاصل می­نمودند. بدیهی است در صورت عدم انصراف قطعی از تحصیل دانشجویان پذیرفته شده در زمان مقرر، در صورت قبولی در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1398، قبولی آنان در آزمون لغو و هیچ اقدامی نسبت به درخواست آنان امکان­پذیر نخواهد بود.

تبصره 4-دانشجویان سال آخر و دانش­ آموختگان مقطع کارشناسی پیوسته یا ناپیوسته که از تاریخ 86/06/31 به بعد فارغ­ التحصیل شده ­اند در صورتیکه معدل مدرک کارشناسی انان کمتر از 12 بوده است حق ثبت نام و شرکت در آزمون را نداشته­ اند.

استثناء: آن دسته از داوطلباني كه دانشجوي سال آخر بوده و به عنوان رتبه اول در اين آزمون شركت نموده‌اند، معدل فارغ التحصيلي اعلام شده آنان از سوي موسسه آموزش ‌عالي محل فارغ‌‌التحصيلي دوره كارشناسي آنان، لحاظ گرديده و لازم است مطابق بند يك فوق و يا تبصره آن عمل نمايند. (فرم شماره 1)

2 - اصل‌ شناسنامه‌ و كارت ملي و دو سري‌ فتوكپي ‌از تمام‌ صفحات‌ آنها. (برای پرونده آموزشی)

3 - شش قطعه‌ عكس‌ تمام‌ رخ‌ 4×3 تهيه‌ شده‌ در سال‌ جاري‌ پشت نویسی شده. (شش قطعه برای پرونده آموزشی)

تبصره- 12 قطعه‌ عكس‌ تمام‌ رخ‌ 4×3 تهيه‌ شده‌ در سال‌ جاري‌ منحصراً براي‌ برادراني‌ كه‌ با توجه‌ به‌ ضوابط پس‌ از ثبت‌نام‌ در موسسه‌ آموزش‌ عالي‌، براي‌ آنان‌ معافيت‌ تحصيلي‌ صادر مي‌گردد.

4 - مدركي‌كه‌ وضعيت‌ نظام ‌وظيفه‌ را با توجه‌ به‌ بند«مقررات‌وظيفه‌ عمومي»‌ مندرج در صفحه 3 دفترچه‌ راهنماي‌ شماره 1 آزمون‌ ورودي‌ تحصيلات‌ تكميلي‌ (دوره‌هاي‌ كارشناسي‌ ارشد ناپيوسته‌ داخل‌) سال 1398 مشخص‌ كند (براي‌ برادران‌).(وظیفه عمومی)*

5- حكم‌ مرخصي‌ سالانه‌ يا موافقت‌ كتبي‌ و بدون‌ قيد و شرط سازمان‌ متبوع‌ براي‌ كارمندان‌ دولت.

6- اصل‌ گواهي‌ تاييد شده‌ توسط دانشگاه‌ يا موسسه‌ آموزش‌ عالي‌ محل‌ اخذ كارشناسي‌ (ليسانس‌) براي‌ آن‌ دسته‌ از داوطلباني‌ كه‌ با توجه‌ به‌ مفاد آيين‌نامه ادامه تحصيل فارغ التحصيلان رتبه اول دوره كارشناسي مصوب 1393 /04/25شورای استعدادهای درخشان وزارت‌ علوم‌، تحقيقات‌ و فناوري‌ با امتياز‌ رتبه‌ اول‌ پذيرفته‌ شده‌اند.

7-اصل موافقت­نامه کتبی و بدون قیدشرط برای فارغ ­التحصیلان رشته­ های دبیری از اداره آموزش و پرورش شهرستان محل تعهد و خدمت خویش.

8- ریز نمرات دوره کارشناسی و در صورت داشتن مدرک کاردانی ، مدرک و ریز نمرات دروه کاردانی

9- دانلود و پرینت از فرم تقاضانامه بهره مندی از آموزش رایگان (مخصوص دانشجویان روزانه)

10- دانلود و پرینت از فرم منشور اخلاقی،ضوابط رفتاری و ...

12- دانلود و پرینت از فرم برگ معافیت تحصیلی (مخصوص آقایان طبق بند 4 مدارک مورد نیاز) این فرم در روز ثبت نام حضوری توسط کارشناسان تکمیل می گردد)

14- دانلود و پرینت از فرم فارغ التحصیلان رتبه اول (مخصوص پذیرفته شدگانی که از سهمیه رتبه اولی استفاده نموده اند)

15- دانلود و پرینت از فرم فراغت از تحصیل (مخصوص پذیرفته شدگان ترم آخر دوره کارشناسی که تا 31/06/98 فارغ التحصیل می شوند)

16- دانلود و پرینت از فرم تأیید مدرک کارشناسی(مخصوص پذیرفته شدگانی که بنا به دلایلی قادر به ارائه اصل مدرک نمی باشند)

17-دانلود و پرینت از فرم مشخصات فردی


** تذكرات‌ مهم**

حضور شخص پذيرفته شده جهت ثبت‌نام حضوری الزامي است و ثبت‌نام منحصراً در تاريخ هاي اعلام شده و با ارائه مدارك كامل مندرج در اين اطلاعيه صورت مي‌پذيرد.

معدل‌ ليسانس‌ پذيرفته‌ شده‌ بايد با معدلي‌ كه‌ قبلاً در زمان ثبت‌نام براي شركت در آزمون به‌ سازمان‌ اعلام‌ نموده‌، يكسان‌ باشد، بديهي است از ثبت‌نام قطعي آن دسته از داوطلباني كه داراي مغايرت معدل باشند (معدل مندرج در مدرك آنان كمتر از معدل اعلام شده به اين سازمان باشد) جداً خودداري خواهد شد.

3- نظر به اينكه در دستورالعمل ثبت‌نامي ارسالي به كليه دانشگاهها و موسسات پذيرنده دانشجو در آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) سال 1398 ابلاغ گرديده است تا از پذيرفته شدگاني كه داراي مغايرت معدل (معدل مندرج در مدرك تحصيلي آنان كمتر از معدل اعلام شده در اطلاعات ثبت نامي از طرف داوطلبان به اين سازمان باشد) مي‌باشند، صرفاً ثبت‌نام موقت و مشروط بعمل آيد، لذا ضرورت دارد اين دسته از پذيرفته شدگان به دانشگاه محل قبولي خود مراجعه نموده و مدارك لازم مندرج در اين اطلاعيه را به آنجا ارائه نمايند تا ثبت‌نام موقت از آنان بعمل آمده و بررسي لازم در مدارك و مستندات ارائه شده صورت گيرد. داوطلباني كه داراي مغايرت معدل مي‌باشند مي‌بايست وضعيت نهايي خود را تا 15 مهرماه از دانشگاه محل قبولي پيگيري نموده و از مراجعه به اين سازمان جداً خودداري نمايند. درصورت لزوم چنانچه در اين رابطه سوالي دارند مي‌توانند از طريق سايت سازمان در بخش پاسخگويي اينترنتي اقدام نمايند. بديهي است به مراجعات حضوري و هر نوع مكاتبه‌اي غير از سايت اين سازمان پاسخ داده نخواهد شد.

از پذيرفته‌شدگاني ‌كه‌ حداكثر تا تاريخ‌ 98/6/31 فارغ‌التحصيل‌ نشوند، ثبت‌نام‌ به‌ عمل‌ نخواهد آمد و ضمن‌ «كان‌ لم‌ يكن» تلقي‌ شدن‌ قبولي‌ آنان‌ طبق‌ مقررات‌ با آنان‌ رفتار خواهد شد.

در هر مرحله‌ از آزمون (ثبت‌نام‌، پذيرش و يا هنگام‌ تحصيل‌)، چنانچه‌ مشخص‌ گردد كه‌ داوطلبي‌ حقايق‌ را كتمان‌ نموده‌ و يا اطلاعات غلطي ارائه و واجد شرايط نمي‌باشد، قبولي‌ وي‌ لغو و طبق‌ مقررات‌ با وي‌ رفتار خواهد شد.


در صورت ابهام در تفسیر شرح اطلاعیه فوق، ملاک، دستورالعمل اجرایی دوره کارشناسی ارشد 98 سازمان سنجش کشور می باشد.


ثبت نام دانشگاه در دو مرحله انجام می پذیرد:

مرحله 1- ثبت نام اینترنتی(تکمیل فرمها و بارگزاری مدارک)

پذیرفته شدگان گرامی کارشناسی ارشد 98 جهت ثبت نام اینترنتی از روز یکشنبه 24 شهریور فرصت دارند جهت تکمیل فرم های اینترنتی ثبت نام به آدرس http://edocs.mazust.ac.ir  مراجعه فرمایند.

در این سامانه نام فرمهای اینترنتی که باید توسط پذیرفته شدگان گرامی تکمیل و ثبت گردند عبارت است از:

1- فرم سوالات چند گزینه ای (ثبت نام ورودی98)-کارشناسی ارشد

2- فرم مدارک اسکن شده (ثبت نام ورودی98)-کارشناسی ارشد

3- فرم اطلاعات (ثبت نام ورودی98)-کارشناسی ارشد

لازم به ذکر است جهت ثبت نام اینترنتی، فرم های مورد نیاز را (بندهای 1 الی 17 - در قسمت مدارک مورد نیاز) از همین اطلاعیه دریافت و سپس آنها را پرینت گرفته و  پس از تکمیل اطلاعات خواسته شده و امضای آنها، در فرم اینترنتی مدارک اسکن شده، موجود در سامانه edocs (در قسمت مربوطه) بارگزاری نمائید.

نام کاربری و رمز عبور جهت ورود به این سامانه:

نام کاربری: شماره دانشجویی

رمز عبور: کد ملی(بدون صفر اولیه در صورت وجود)

(تذکر: نام کاربری و رمز عبور از روز یکشنبه 24 شهریور فعال خواهند بود).

 شماره دانشجويی پذیرفته شدگان از اينجا قابل دريافت می باشد. 

توجه: فایلی را که دریافت نموده اید بر اساس شماره داوطلبی مرتب می باشد و همچنین جهت جست و جوی شماره دانشجویی خود  در فایل پی دی اف دانلود شده در بالا،  کلیدهای ترکیبی Ctrl+F را فشار دهید و شماره داوطلبی یا پرونده خود را جستجو نمایید.


***  بسیار مهم ***

لازم به ذکر است در فرم های اینترنتی پر کردن سوالات ستاره دار اجباری می باشد

و

همچنین تاکید می گردد فایل اسکن شده باید با کیفیت خوب و حداکثر 300 کیلوبایت باشند

 

 


می توانید جهت استفاده از راهنمای این سامانه اینجا کلیک نمایید

 


مرحله 2- ثبت نام حضوری

ثبت نام حضوری طبق جدول زمانبندی در بالای صفحه می باشد


تذکر بسیار مهم: پذیرفته شدگان دوره شبانه لازم است جهت پرداخت اینترنتی، حتماً

کارت بانکی معتبر عضو شبکه شتاب و رمز دوم کارت خود

را برای پرداخت آنلاین به همراه داشته باشند.


 پاسخگویی به سوالات آموزشی، مالی و دانشجویی و رفاهی پذیرفته شدگان 98

از طریق سامانه CRM دانشگاه

پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد 98 می توانند جهت مطرح نمودن پرسش های احتمالی خود در زمینه های (آموزشی) ، (مالی) و یا (دانشجویی و رفاهی) و دریافت پاسخ مناسب، از ساعت 9 صبح الی 21 روزهای اداری به سامانه CRM دانشگاه به آدرس (https://crm.mazust.ac.ir) مراجعه و سوالات مربوط به سه موضوع فوق را (با توجه به راهنمای سامانه CRM) طرح نمایند و فقط در همین بازه زمانی از کارشناسان پاسخ را دریافت نمایند.

راهنمای چگونگی مطرح نمودن سوالات در سامانه CRM:

1- مراجعه به سامانه CRM

2- کلیک بر روی گزینه پانل های دیگر و سپس انتخاب گزینه ارسال پیام ناشناس

3- در کادر صندوق پیام، انتخاب آخرین گزینه ( صندوق پاسخگویی به پرسش های ورودی کارشناسی ارشد 98 )

4- نوشتن موضوع سوال مربوطه

تذکر بسیار مهم: در هنگام نوشتن موضوع در قسمت عنوان حتما موضوع سوال خود را با یک خط تیره ازعنوان سوال جدا نمایید.
به طور مثال:

 برای سوالات مربوط به مالی بنویسید :  مالی- (عنوان سوال)

 برای سوالات مربوط به آموزشی بنویسید : آموزشی-(عنوان سوال)

 برای سوالات مربوط به دانشجویی و رفاهی بنویسید : دانشجویی و رفاهی- (عنوان سوال)

4- در قسمت (متن پیام) نیز بطور مختصر سوال خود را مطرح نمایید.

تذکر: از ارسال سوالات طولانی خودداری فرمایید.

5- در پایان بر روی دکمه ثبت کلیک نمایید.

6- مهم: پس از ثبت، یک کد رهگیری دریافت می نمایید که باید آنرا یادداشت فرمایید. (برای اطلاع از پاسخ، حتما به این کد نیاز خواهید داشت)

7- جهت اطلاع از پاسخ دریافت شده نیز باید بعد از حداقل یک ساعت، به سامانه CRM  مراجعه و گزینه ارسال پیام ناشناس را کلیک نمایید.

8- در صفحه ای که باز می شود (سمت راست صفحه) گزینه پیگیری وضعیت درخواست را کلیک نمایید

9- کد رهگیری که قبلا دریافت نموده اید را در کادر مربوطه وارد نموده و از پاسخ کارشناس مربوطه مطلع شوید.


آدرس پستی دانشگاه :

مازندران - بهشهر - کیلومتر 3 جاده میانکاله - دانشگاه علم وفناوری مازندران

کدپستی: 78195   48518