Skip to content

پیش ثبت نام نیمسال دوم 1401 دانشجویان کارشناسی

مشاهده اطلاعیه ...

کلیه دانشجویان کارشناسی به اطلاعیه مهم زیر در خصوص پیش ثبت نام توجه نمایند:

بازه پیش ثبت نام دانشجویان کارشناسی از ساعت 8 صبح روز یکشنبه مورخ 1401/09/06 شروع و در روز شنبه مورخ 1401/09/12 پایان می­رسد.

به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند که جهت انجام امور #پیش_ثبت_نام، ابتدا وارد سامانه ی آموزش https://reg.mazust.ac.ir شده و سپس از منوی ثبت نام و آزمون ها / پیش ثبت نام ، اقدام نمایید.

پیش­ ثبت­ نام برای برنامه ­ریزی بهتر دروس در ترم آینده کمک شایانی خواهد کرد.

الزام به شرکت: کلیه دانشجویان ملزم به شرکت در پیش ثبت ­نام بوده و در صورت عدم شرکت در پیش ثبت­ نام، مجاز به ثبت نام در موعد تعیین شده با ورودی خود نمی باشند و فقط می­ توانند در روز ثبت نام با تاخیر اخذ واحد نموده و دانشگاه مسئولیتی در قبال گروه­ های پر شده این افراد نخواهد داشت.

دانشجویان متقاضی مهمانی: دانشجویان متقاضی مهمانی برای نیمسال بعدی می بایست در پیش ثبت نام شرکت نموده تا در صورت عدم پذیرش مهمانی با مشکل مواجه نگردند.

دانشجویان مهمان در نیمسال 14011 : دانشجویانی که در نیمسال گذشته در دانشگاه های دیگر مهمان گردیده اند ملزم به شرکت در پیش ثبت نام بوده تا در صورت عدم تمدید مهمانی مشکلی برای ثبت نام آنان بوجود نیاید.

مراجعه به اساتید مشاور: دانشجویان برای پیش ثبت نام خود با اساتید مشاور از طریق سامانه سیدا SEEDA در ارتباط باشند و مشاوره های مورد نیاز را انجام دهند.

نکته: اگر درسی در پیش ثبت نام دانشجو نباشد و دانشجو باید این درس را اخذ می نمود، دانشجو هیچ حقی برای انتخاب آن درس در زمان انتخاب واحد اصلی نخواهد داشت و درصورت تکمیل ظرفیت آن گروه درسی، هیچ مسئولیتی متوجه دانشگاه نخواهد بود.

نکته: شرکت در پیش ثبت نام فقط برای دانشجویان مقطع کارشناسی می باشد و دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد نیاز به شرکت در پیش ثبت نام ندارند.

دروس ارائه شده برای پیش ­ثبت­ نام ترم 14012 : برای مشاهده دروس ارائه شده جهت پیش ثبت نام نیمسال دوم سال تحصیلی 1402-1401 فایل های زیر را مشاهده نمایید

.

راهنمای تصویری مراحل پیش ثبت نام

 

پیش ثبت نام 14012 مهندسی برق

پیش ثبت نام 14012 مهندسی کامپیوتر

پیش ثبت نام 14012مهندسی شیمی

پیش ثبت نام 14012مهندسی عمران

پیش ثبت نام 14012مهندسی انرژی

پیش ثبت نام 14012مهندسی صنایع

پیش ثبت نام 14012ریاضیات و کاربردها

پیش ثبت نام 14012علوم کامپیوتر

فایل های پیوست نشده متعاقبا ضمیمه می گردد