Skip to content

**تمدید شد**تمدید پیش ثبت نام نیمسال اول 1400 دانشجویان کارشناسی تا 27 خرداد

مشاهده اطلاعیه

قابل توجه دانشجویان گرامی مقطع کارشناسی

***

***تمدید شد***

 پیش ثبت نام نیمسال اول 1400 دانشجویان کارشناسی تا 27خرداد تمدید گردید.

***

کلیه دانشجویان کارشناسی به اطلاعیه مهم زیر در خصوص پیش ثبت نام توجه نمایند:

بازه پیش ثبت نام دانشجویان کارشناسی از ساعت 8 صبح روز سه شنبه مورخ 1400/003/04 شروع و در روز چهارشنبه مورخ 1400/003/12به پایان می­رسد.

پیش­ ثبت­ نام برای برنامه ­ریزی بهتر دروس در ترم آینده کمک شایانی خواهد کرد.

الزام به شرکت: کلیه دانشجویان ملزم به شرکت در پیش ثبت­نام بوده و در صورت عدم شرکت در پیش ثبت­نام، مجاز به ثبت نام در موعد تعیین شده با ورودی خود نمی باشند و فقط می­توانند در روز ثبت نام با تاخیر اخذ واحد نموده و دانشگاه مسئولیتی در قبال گروه­ های پر شده این افراد نخواهد داشت.

دانشجویان متقاضی مهمانی: دانشجویان متقاضی مهمانی برای نیمسال بعدی می بایست در پیش ثبت نام شرکت نموده تا در صورت عدم پذیرش مهمانی با مشکل مواجه نگردند.

دانشجویان مهمان در نیمسال 13992: دانشجویانی که در نیمسال گذشته در دانشگاه های دیگر مهمان گردیده اند ملزم به شرکت در پیش ثبت نام بوده تا در صورت عدم تمدید مهمانی مشکلی برای ثبت نام آنان بوجود نیاید.

مراجعه به اساتید مشاور: دانشجویان برای پیش ثبت نام خود با اساتید مشاور از طریق سامانه CRM در ارتباط باشند و مشاوره های مورد نیاز را انجام دهند.

نکته: اگر درسی در پیش ثبت نام دانشجو نباشد و دانشجو باید این درس را اخذ می نمود، دانشجو هیچ حقی برای انتخاب آن درس در زمان انتخاب واحد اصلی نخواهد داشت و درصورت تکمیل ظرفیت آن گروه درسی، هیچ مسئولیتی متوجه دانشگاه نخواهد بود.

نکته: شرکت در پیش ثبت نام فقط برای دانشجویان مقطع کارشناسی می باشد و دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد نیاز به شرکت در پیش ثبت نام ندارند.

دروس ارائه شده برای پیش ­ثبت­ نام ترم 14001: برای مشاهده دروس ارائه شده جهت پیش ثبت نام نیمسال اول سال تحصیلی 1400-1401 فایل های زیر را مشاهده نمایید

.

راهنمای تصویری مراحل پیش ثبت نام

 

پیش ثبت نام 14001 مهندسی برق

پیش ثبت نام 14001مهندسی کامپیوتر

پیش ثبت نام 14001مهندسی شیمی

پیش ثبت نام 14001مهندسی عمران

مابقی رشته ها متعاقبا اعلام می گردد