Skip to content

اطلاعیه های مهم در خصوص امتحانات نیمسال اول 99-1398

مشاهده اطلاعیه ...

 

به تذکرات و نکات مهم در خصوص امتحانات نیمسال اول 99-98 توجه نمائید:

 

**** نکــــــات بسیـــــــــــار مـــــــــــــــــهم ****

تذکر1: ساعات شروع سانس های امتحانات در نیمسال اول ( 99-98) در ساعت های 8:30 ،13:00، 16:00 می باشد.

تذکر2: به منظور استقرار دانشجویان در جلسه و برقراری نظم، دربهای ورودی سالن امتحانات 5 دقیقه قبل از شروع امتحان بسته خواهد شد.

تذکر3: در صورت عدم حضور به موقع، ورود دانشجویان به جلسه پس از گذشت 15 دقیقه از شروع امتحان انجام خواهد شد.

تذکر4: پس از گذشت 30 دقیقه از شروع آزمون، دانشجویان تاخیری امکان حضور در جلسه آزمون را نخواهند داشت.  

تذکر5: دانشجویانی که در یک سانس امتحانی، دو امتحان هم زمان داشته باشند مجاز به حذف پزشکی یکی از دو امتحان نمی­باشند و در صورت شرکت در جلسه آزمون، هر دو امتحان را حاضر محسوب می­گردند.

 

1- دانشجویانی که تاکنون جهت تعریف اثر انگشت اقدام ننموده اند، باید حداقل یک روز قبل از امتحان به کارشناسان مرکز کامپیوتر در سالن دانشکده فنی مراجعه نموده و نسبت به تعریف اثر انگشت اقدام نمایند.

تذکر: دانشجویانی که روز شنبه 14 دی ماه 1398 ساعت 8:30 آزمون داشته و تاکنون  به دلایلی مانند مهمانی، مرخصی و ... نسبت به تعریف اثر انگشت اقدام ننموده اند،تا قبل از ساعت 8 صبح جلوی درب ورودی سالن دانشکده فنی و مهندسی حضور داشته باشند.

2- دانشجویانی که بدهی مالی داشته باشند، می بایست نسبت به تسویه حساب کامل شهریه خود تا قبل از شروع امتحانات اقدام نمایند. لازم به ذکر است کمیته امتحانات هیچ مسئولیتی در قبال ورود به جلسه این دسته از دانشجویان نخواهد داشت.

3- شماره صندلی دانشجو در هر آزمون در سامانه آموزش (قسمت ثبت نام و آزمون -----> آزمونهای پایان ترم ----> انتخاب ترم -<-- انتخاب 981 در کادر مربوطه) موجود می باشد. قبل از هر امتحان، از طریق این سامانه شماره صندلی و مکان استقرار خود را مشخص نمائید.

تذکر: حروف انگلیسی در کنار شماره صندلی، صرفا" مربوط به آموزش می باشد و دانشجویان گرامی فقط عدد شماره مندرج را برای هر درس به خاطر داشته باشند.

بهتر است دانشجو جهت جلوگیری از بی نظمی در روز آزمون، مکان مربوط به شماره صندلی آزمون خود را براساس جدول زیر مشخص نماید:

4- دانشجویان از به همراه داشتن وسایل اضافی خودداری نمائید. دانشگاه مسئولیتی در قبال مفقود شدن وسایل شخصی خارج از سالن امتحانات نخواهد داشت.

5- چنانچه دانشجویی با تاخیر و پس از آغاز امتحان حضور پیدا کرده باشد، تنها در صورتی می تواند در جلسه امتحان شرکت نماید که با نظر مسئول جلسه هیچ دانشجویی جلسه امتحان را ترک نکرده باشد.

6- پس از ورود به سالن امتحانات و بعد از ثبت اثر انگشت، امکان خروج از جلسه به هیچ عنوان وجود نخواهد داشت و حضور شما حتی با ترک جلسه و یا عدم تحویل برگه امتحان در سامانه ثبت خواهد شد و مطابق مقررات آموزشی اقدام می گردد. لطفا" هنگام ورود، لوازم ضروری و مورد نیاز از قبیل خودکار، مداد، ماشین حساب و ..... را بهمراه داشته باشید.

 

نکاتی که در جلسه امتحان باید مراعات شود به شرح ذیل اعلام میگردد:

1-همراه داشتن هر نوع جزوه، متن نوشته شده، نوشتن مطالب کف دست و ... در جلسه امتحان ممنوع بوده و در صورت مشاهده هر یک از اقلام مذکور مراتب به منزله تقلب محسوب شده و طبق مقررات اقدام خواهد شد.

2- بهمراه داشتن هر نوع تلفن همراه، ماشین حساب کامپیوتری، کامپیوترهای جیبی،دستگاهmp3-4 به جز یک ماشین حساب مهندسی مجاز به تشخیص مدرس در جلسه امتحان ممنوع بوده و در صورت مشاهده هر یک از اقلام مذکور مراتب به منزله تقلب محسوب شده و طبق مقررات اقدام خواهد شد.

3- هر گونه صحبت در جلسه امتحان با هر فردی بغیر از مراقبین تخلف و تقلب بوده و مصداق تقلب محسوب می شود.

4- تبادل ماشین حساب در کلیه جلسات امتحانی ممنوع بوده و مصداق تقلب محسوب می شود.

5- در طول برگزاری امتحانات از ترک جلسه بدون هماهنگی با مسئول برگزاری امتحانات یا نزدیکترین مراقب خودداری نموده و تنها پس از پایان امتحان و تحویل برگه بدون هیچ گونه اختلال در جلسه محل برگزاری امتحان را ترک نمایید.

6- مستندات و مدارک امتحانی را از جلسه امتحان خارج ننمایند.

7- از بهمراه داشتن هر گونه وسایل شخصی اعم از کیف، ساک دستی، سامسونت و .... در جلسه امتحان خودداری نمایید.

8- نگاه کردن به ورقه دیگری – صحبت کردن، رد و بدل کردن هرگونه وسیله ، وجود هرگونه اطلاعات بر دست و پا ، لباس ، مشاجره با مراقبین و پرسیدن سوالات غیرمرتبط در جلسات امتحانی تخلف محسوب میگردد.

9- قبل از استقرار بر روی صندلی، شماره صندلی را با شماره اعلام شده تطبیق دهند(هرگونه جابجایی در شماره صندلی تخلف محسوب می شود).

10- نام و نام خانوادگی، شماره صندلی، شماره دانشجویی و نام استاد را برروی تمامی برگه های پاسخنامه و یا اوراق امتحانی بنویسید.

11- به هنگام دریافت پاسخنامه و یا هر برگه اضافی، از مراقب جلسه درخواست نمائید روی برگه اطلاعات مربوط به امتحان و روز برگزاری ثبت و تائید گردد.در غیر اینصورت برگه غیرمجاز و تقلب تلقی گردیده و مطابق مقررات اقدام خواهد شد.

کمیته برگزاری امتحانات