دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ۱۶:۳۲ ۴۵۳ مرتبه

مراسم تودیع دکتر کامران و معارفه‌ی دکتر احمدی به عنوان سرپرست معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه

مراسم تودیع و معارفه‌ی سرپرست جدید معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه علم و فناوری مازندران ، صبح روز گذشته برگزار شد که در آن ، دکتر آرش کامران که از سال 93 عهده‌دار این مسئولیت بود تودیع و به جای ایشان ، دکتر مسیب احمدی به عنوان سرپرست جدید این معاونت معارفه گشت .

در این مراسم که با حضور ریاست ، نماینده ولی‌فقیه در دانشگاه ، معاونین و کارکنان معاونت فرهنگی برگزار شد ؛ دکتر محمدزاده ، رئیس دانشگاه علم و فناوری مازندران ضمن بیان چالش‌ها در مسیر تشکیل این معاونت پس از استقلال دانشگاه ، با قدردانی از زحمات شبانه‌روزی دکتر کامران و معاونین و کارشناسان واحد فرهنگی ، به ضرورت اهتمام بیشتر به حوزه‌ی فرهنگ در روزگار جنگ فرهنگی دنیای استکبار علیه جمهوری اسلامی خصوصا در حوزه‌ی جوانان پرداخت و برای سرپرست جدید این معاونت آرزوی موفقیت نمود .

در ادامه دکتر کامران ضمن ارائه‌ی گزارش کاملی از روند اتقاقات و اقدامات انجام شده از بدو شکل‌گیری معاونت تا به امروز ، از معاونین و کارشناسان این حوزه ، یک به یک تقدیر و تشکر نمود .

سپس دکتر احمدی ، سرپرست جدید معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه با تشکر ویژه از زحمات جناب آقای دکتر کامران و آرزوی موفقیت برای ایشان ، ضمن ارائه‌ی مختصری از راهبردهای خود ، به همه‌ی همکاران فرهنگی و کارشناسان تاکید نمود تا با همیتی مضاعف در راستای اعتلای فرهنگ غنی ایرانی - اسلامی و پیشبرد اهداف فرهنگی دانشگاه همچون گذشته قدم بردارند .

در خاتمه ضمن اهدای هدایا به دکتر آرش کامران و قدردانی از زحمات وی ، حکم سرپرستی دکتر احمدی توسط ریاست دانشگاه به وی اعطا گرید .

برای بازدید از گزارش تصویری این مراسم ، اینجا کلیک کنید .

تمامی حقوق این سامانه برای دانشگاه علم و فناوری مازندران محفوظ است | تولید ۱۳۹۶