شنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ ۱۲:۳۷ ۸۴ مرتبه

برگزاری جشنواره حرکت و رویش

جشنواره حرکت و رویش در دانشگاه علم و فناوری مازندران برگزار شد

جشنواره حرکت و رویش دانشجویی در دانشگاه علم و فناوری مازندران برگزار شد. این جشنواره که به مدت 4 روز از تاریخ 16/2/97 لغایت 19/2/97 با شرکت انجمن­های علمی دانشجویی و کانون­های فرهنگی هنری در دانشکده فنی و مهندسی برگزار شد، ظهر روز چهارشنبه ­ 19/2/97 پس از اعلام نتایج داوری و معرفی انجمن­ها و کانون­های برتر به کار خود پایان داد.

در این جشنواره 8 انجمن علمی و 11 کانون فرهنگی هنری به همراه بسیج دانشجویی غرفه­های خود را با شعار حفاظت و حمایت از محیط زیست و استفاده از وسایل بازیافتی آذین نموده و فعالیت­ها و دستاوردهای خود را در قالب 20 غرفه به معرض دید دانشگاهیان گذاشتند.

در این دوره، انجمن­های علمی دانشجویی در دو بخش نمایشگاهی و رقابتی به فعالیت پرداخته که پس از اعلام نتایج داوری در حوزه نمایشگاهی جوایز غرفه­های برتر به انجمن­های علمی مهندسی عمران و مهندسی شیمی و در حوزه رقابتی، جایزه انجمن علمی دانشجویی برتر به انجمن علمی مهندسی صنایع، مسابقه علمی برتر به انجمن علمی مهندسی عمران، فعالیت علمی خلاقانه برتر به انجمن علمی ریاضیات و کاربردها و در بخش پژوهش برتر به انجمن علمی رباتیک اختصاص یافت.

همچنین رقابت بین کانون­ها نیز که در در دو بخش نمایشگاهی و رقابتی برگزار شد جایزه غرفه برتر به کانون­های عکس و فیلم و همیاران سلامت روان و در بخش رقابتی به کانون هنر و عکس و فیلم اختصاص یافت وکانون­های مکتب الزهرا و شعر و ادب نیز در این بخش به عنوان کانون­های شایسته تقدیر انتخاب شدند.

در مراسم اختتامیه جشنواره نیز که با حضور رییس دانشگاه، معاون و مدیر فرهنگی و جمعی از اساتید و دانشجویان برگزار شد از انجمن­های علمی و کانون­های برتر دانشجویی و همچنین برپا کننده غرفه­های نمایشگاهی به نحو شایسته­ای تقدیر به عمل آمد .

جهت دیدن تصاور اینجا کلیک نمائید.

تمامی حقوق این سامانه برای دانشگاه علم و فناوری مازندران محفوظ است | تولید ۱۳۹۶