دوشنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۷ ۱۵:۳۰ ۲۲۴ مرتبه

(جدید)قابل توجه دانشجویانی که متقاضی مهمان و یا انتقال به دانشگاه دیگر در سال تحصیلی 98-97 میباشند

بروزرسانی شده در 3 اردیبهشت 97

اطلاعیه در خصوص فراموشی نام کاربری و رمز عبور سامانه

🔶متقاضیان محترم، در صورتیکه قبلاً از خدمات سامانه استفاده کرده اید، کد ملی شما در سیستم ثبت شده و امکان ثبت نام مجدد ندارید. در اینصورت باید با نام کاربری و رمز عبور که قبلاً دریافت نموده اید وارد شده و درخواست مورد نظر خود را ثبت نمایید
در صورتیکه نام کاربری (آدرس ایمیلی که قبلاً ثبت نام کرده اید) را دارید و رمز عبور را نمی دانید، از گزینه “رمزتان را گم کرده اید” در صفحه ورود به سیستم استفاده نمایید
در صورتیکه نام کاربری را نمی دانید، تصویر کارت ملی و شناسنامه خود را با عنوان “درخواست دریافت نام کاربری” به آدرس support@saorg.ir ارسال نمایید. طی یک روز کاری نام کاربری برای شما ارسال خواهد شد


بروزرسانی شده در 1 اردیبهشت 97

دانشجویانی که مستندات پزشکی خود را برای تقاضای ارائه شده اسکن و ضمیمه تقاضا می نمایند، ابتدا برای دریافت نامه به خانم شباهنگ (مسئول دفتر معاونت دانشجویی و فرهنگی) مراجعه نمایند.


بروزرسانی شده در 29 فروردین 97

اطلاعیه شماره ۱: در خصوص میهمانی دانشجویان دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی دولتی و غیردولتی

ســـازمان امور دانشجويان وزارت علوم، تحقيقات و فناوري در راســتاي انجام هر چه بهتر آئين نامه و تسهيل در امر ميهماني و انتقال دانشجويان زمان ثبت نام متقاضيان میهمانی و انتقال را برای سال تحصیلی 98-97 از طریق سامانه سجاد به آدرس https://portal.saorg.ir اعلام می نماید.

وظايف متقاضي:

دانشجو بايستي با اطلاع کامل از شرایط آئین نامه میهمانی و انتقال درخواست خود را مبني بر نوع آن (2 نیمسال ميهماني،‌ تمديد ميهماني، ميهمان دائم و انتقال) در سامانه سجاد سازمان امور دانشجویان در موعد اعلام شده (اول ارديبهشت لغايت سي و يك ارديبهشت) ثبت و با اطلاع كامل از شرايط و ضوابط دانشگاه مقصد، رشته و مقطع تحصيلي، وضعيت دوره مورد تقاضا در دانشگاه مقصد، نسبت به انتخاب دانشگاه يا موسسه مقصد اقدام و مستندات خود را برای تقاضای ارائه شده اسکن و ضمیمه تقاضا نمايد.

تذکر: لازم به ذکر است متقاضیان جهت ثبت درخواست ابتدا بایستی در سامانه سجاد ثبت نام نمایند و پس از دریافت نام کاربری و رمز عبور از قسمت خدمات سازمان درخواست میهمانی و انتقال خود را ارائه نمایند.

متقاضي ميهماني و انتقال مسئول صحت اطلاعات ارائه شده در خصوص شرايط خاص خود خواهد بود و در صورت عدم احراز هر يك از اطلاعات ارائه شده تقاضا از وضعیت بررسی خارج خواهد شد.

دانشجویان متقاضی انتقال توام با تغییر رشته خارج از سامانه و از طریق شورای بررسی موارد خاص مبدا و مقصد اقدام نمایند.

اداره كل امور دانشجويان داخل


بروزرسانی شده در 28 فروردین 97

  1. برای درخواست مهمانی و نقل و انتقال در نیمسال اول 98-97 ثبت نام در هر دو سامانه سجاد (وزارت علوم) https://portal.saorg.ir و سامانه نقل و انتقال دانشگاه https://transfer.mazust.ac.ir/ الزامی است.
    1. دانشجویانی که در سال تحصیلی 97-96 از طریق سامانه سجاد درخواست مهمانی یا انتقال نموده اند می توانند با همان نام کاربری ورمز ورود در سامانه سجاد ثبت نام نمایند.
    2. دانشجویانی که برای اولین بار درخواست مهمانی و انتقال از طریق سامانه سجاد می نمایند لازم است جهت ثبت نام دو مرحله را طی نمایند . راهنمای سامانه سجاد را از اینجا دریافت نموده و به طور کامل مطالعه فرمایید .

لازم به ذکر است که ثبت نام در هر دو سامانه برای هر کدام از موارد بالا الزامی است.

 


تاریخ درج خبر: 20 فروردین 97

به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند:

- مهلت ثبت نام درخواست دانشجویان جهت نقل و انتقال و مهمان از اول اردیبهشت ماه آغاز و تا 31 اردیبهشت ادامه خواهد داشت.

لازم به ذکر است علاوه بر ثبت نام در سامانه وزارت علوم می بایست درخواست خود را در سامانه نقل و انتقال دانشجویی دانشگاه نیز درج نمایید.

ضمنا" اطلاعات تکمیلی متعاقبا اعلام می­گردد.

 

 

تمامی حقوق این سامانه برای دانشگاه علم و فناوری مازندران محفوظ است | تولید ۱۳۹۶