ﺳﻪشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ ۲۱:۰۱ ۱۷۸ مرتبه

پیام تبریک رئیس محترم دانشگاه علم و فناوری مازندران به مناسبت نوروز و آغاز سال 1397

پیام تبریک رئیس محترم دانشگاه علم و فناوری مازندران به مناسبت نوروز و آغاز سال 1397

 نوروز، همه ساله یادآور حیات دوباره، روشنی و زلالی، پاکی و آراستگی، زیبندگی و زیبایی است. مردم ایران و کشورهای همجوار، صدها سال، این سنت حسنه را حفظ کرده اند. دین مبین اسلام نیز، این سنت حسنه را پذیرفته و از آن به عنوان فرصتی برای تغییر همه جوانب زندگی در جهت بهبود، در آغاز فصل زیبایی و رونق طبیعت، یاد و سفارش می کند.
اهالی علم و ادب، دانشگاهیان و دانش پژوهان و دانشمندان، که همواره پیش رو در همه جوانب در همه ادوار در جامعه بوده و هستند، ازین فرصت و ایام مبارک استفاده میکنند، و با برنامه ریزی مجدد و همت مضاعف، در جهت اعتلای علم و ادب، همگام با شکوفایی عناصر عالم، در بهار طبیعت، تلاش میکنند و همت میگمارند.
اینجانب ضمن تبریک نوروز و آرزوی داشتن سالی خوش و پر خیر و برکت برای همه دانشگاهیان، مردم شهرستان بهشهر و استان مازندران و میهن اسلامی عزیزمان، و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، از خداوند متعال توفیق خدمت بیشتر خود و همه همکاران دانشگاه علم و فناوری مازندران در جهت خدمت به دانشجویان و مردم و جامعه، را خواستارم.
یاد امام و شهدا و ایثارگران انقلاب اسلامی را گرامی میداریم و در این سال نو از خداوند متعال میخواهیم تا ظهور حضرت ولی عصر عج را محقق سازد و حکومت عدل الهی در زمین گسترده شود تا در همه نقاط جهان، شاهد صلح و آرامش و زیبایی و محبت باشیم..

حمید محمدزاده
رئیس دانشگاه علم و فناوری مازندران

تمامی حقوق این سامانه برای دانشگاه علم و فناوری مازندران محفوظ است | تولید ۱۳۹۶