پنجشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ ۱۴:۳۴ ۷۹۲ مرتبه

تذکرات بسیار مهم برای کلیه دانشجویان (کارشناسی و کارشناسی ارشد)

دانشجویان گرامی به تذکرات بسیار مهم زیر توجه فرمایید:
——————————
1- ثبت نام با تاخیر فقط ساعت ۹ تا ۱۶ فردا جمعه 12 بهمن 97 خواهد بود.
——————————-
2-اگر به هر دلیل (حتی عدم دفاع از پایان نامه و ...) ثبت نام (انتخاب واحد) انجام نشود، حداکثر تا دو روز قبل از حذف و اخذ می بایست در سامانه  edocs و workshops با پرداخت هزینه اعلام شده از طرف هیات امنا، (کارشناسی ۱۵۰ هزارتومان و ارشد ۳۰۰ هزار تومان) برای تقاضای بازگشت به تحصیل ثبت نام کنید و خارج از این بازه تحت هیچ شرایطی برای ثبت نام نیمسال دوم وجود نخواهید داشت و حداکثر با تقاضای شما، مرخصی در سقف ترم های مجاز لحاظ می گردد و در غیر اینصورت انصراف قطعی تلقی شده و حکم صادر خواهد شد.
——————————
3-با ارفاق، میزان حداکثر بدهی برای ثبت نام با تاخیر، ۲ میلیون تومان اجرا شده اما جهت شرکت در حذف و اخذ الکترونیکی، می بایست کل بدهی گذشته و ترم جاری را واریز نمایید.
——————————
4-دانشجویانی که مشکل مالی دارند می بایست در روز اعلام شده برای حذف و اخذ حضوری، به امور مالی دانشگاه برای پرداخت حداقل ۶۰ درصد و تقسیط باقی مانده شهریه، مراجعه و سپس با تایید مدیر گروه برای حذف و اخذ به کارشناس رشته مراجعه نمایند.

-----------------------------------------------------------------------------------------

قابل توجه دانشجویان کارشناسی ارشد:
مهلت ثبت نام شما فقط روز شنبه ۱۳ بهمن خواهد بود.
تذکر: حتی اگر احتمال می دهید در بازه تعیین شده، دفاع نخواهید کرد، حتما در ثبت نام شرکت نمایید در غیر اینصورت برای تقاضای بازگشت به تحصیل و فرصت دوباره ثبت نام ، می بایست در سامانه edocs  و  workshops  ثبت نام و مبلغ ۳۰۰ هزارتومان پرداخت نمایید.

تمامی حقوق این سامانه برای دانشگاه علم و فناوری مازندران محفوظ است | تولید ۱۳۹۶